+48 91 887 21 62

696 587 748

TerraTungsTen – Węgliki spiekane

Firma TerraTungsTen zajmuję się projektowaniem oraz produkcją części zamiennych do maszyn rolniczych. Podczas produkcji swoich części wykorzystuje specjalną warstwę utwardzającą oraz płytki węglikowe. Wykorzystywana przez nas technologia pozwala znacznie zwiększyć wytrzymałość i trwałość wytwarzanych przez nas produktów dodatkowo oferuje skuteczne rozwiązania, przedstawiając wysokowydajne i odporne części zużywające się dla optymalnego wykorzystania narzędzi i sprzętu do pracy w glebie nawet w ekstremalnych warunkach.

Zastosowanie węglika wolframu w kluczowych obszarach chroni geometrię i konstrukcję części, zapewniając optymalną wydajność przez cały okres jej eksploatacji. Zastosowanie węglika wolframu eliminuje rozmazywanie, umożliwia części przecinanie gleby zamiast jej ściskania, zmniejszając zagęszczenie i zapewniając drenaż bezpośrednio tam, gdzie jest to potrzebne.

 

TerraTungsTen posiada wieloproduktową ofertę, dzięki której zaspokoi najbardziej wymagającego klienta. Wśród przeróżnych produktów pasujących do wielu rodzaju maszyn można znaleźć min. Dzioby, dłuta, lemiesze, skrzydełka, płozy, oraz wiele innych.

 

Dzięki ciężkiej pracy zespołu TerraTungsTen firma rozwija się dynamicznie i na bieżąco skupia uwagę na ciągle rozwijającej się branży rolnictwa oferując najbardziej wydajne części do maszyn rolniczych. 

Dodatkowo firma TerraTungsTen posiada szeroką gamę maszyn, dzięki której produkuje najlepszej jakości  części na obecnym rynku produkcyjnym.